Aylık arşivler: Aralık 2013

Kocanızı kendinize bağlama büyüsü etkili

Bu ism-i şerifin hadimi Tarfayâîl’dir. Er-Rahmân ism-i celilini hadiminin ismiyle birlikte bir altın ya da gümüş üzerine yazıp taşıyan ve de  her namazın sonrasında 209 kere “Yâ Rahmân” zikriyle dolu olan kimse bu yöndeki haceti Tanrı’ın izniyle onay olabilir..

İki karı kocanın arasını düzeltmek için büyü

Sevgili üyelerimiz;
Karı – kocanın arasında uzun süren şiddetli ve nedensiz bir geçimsizlik yaşanıyorsa ve bu durumdan da üzüntü duyan bir yakını bu gecimsizligi gidermek istiyorsa eğer yapabileceği;

Asagıdaki şekli görülen muska hazırlanır. Muska hazırlarken 1001 kere ‘euzibillah ya kayyum’ mırıldanıp her iki yone dogru üflenir. Ardından muska naylonlanıp 7 kat bir beze sarılarak 101 dikişle tutturulur. Muska eritilmiş bal mumuna batırılıp cıkarıldıktan sonra donması beklenir.
Bu işlem muska kesinlikle su gecirmeyecek hale gelene kadar balmumuna batırılıp cıkarılır. Ardından karı-koca nın evlerinin yakınında bir yere gizlice gömülür..

Geçimsizliklerinden üzüntü duyan kişi muskayı gömdükten sonra 1 hafta boyunca günde 7 rekat olmak üzere şükür namazı kılar.