Aylık arşivler: Şubat 2014

İstanbulda Sevgi Büyüsü Yapan Medyumlar

Birine kendinizi sevdirmek amaçlıdır. Çoğunlukla kocanızın babasının sizi sevmesi için okumalar yapılır. Bu maksat ile hazırlanan bu işlem oldukça etkilidir. Bu mübarek vefki …. kere okuyun daha sonra yazarak üzerinizde taşıyın. Duası şu şekildedir:
Yuhibbünehüm kehubbillah,vellezine amenü hubben lillah*

Benden ayrılan eşime tekrar dönmek istiyorum büyüsü

Eşinizden ayrıldınız ve bu durumdan mutsuzsunuz tekrar birlikte olmak istiyorsunuz ama eşiniz istemiyorsa eğer tekrardan aşık olsun birleşin diye onun eşyasından bir parça alın kendinizinde en çok kullandığı bir eşyanızla beraber birleştirin bir kutu içine koyun beraber olduğunuz resmide bu kutu içine ekleyin ve kutu üzerine tahrim duasını yazın 6 gün boyunca da bu duayı okuyun daha sonra bu kutuyu bi toprağa gömün ve gömerken dileğinizi söleyin ..

Sevdiğimle evlenmeme engel olanlardan kurtulmak için büyü

Birini çok seviyorsunuz ve evlilik planları yapıyorsunuz fakat evliliğinize engel olmaya çalışanlar var bu engelleri aşabilmek için bu kişilerin ismini bir kağıda yazın loş bir ortamda bu kişiler kaç kişiyse her biri için bir defa tebbet suresi okunur ve onlara gönderildiğpini düşünrerek üfleyin daha sonra bu insanlar benden uzak dursun diye içinizden geçirin ve o yazdığınız isimleri mumda yakın . bu kişiler işlerinize karışamaz dilleri size karşı bağlanır.