Aylık arşivler: Haziran 2016

Soğuma Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dünya var olduğundan bu yana kadın ve erkek ilişkileri de ilginç haller almış ve almaktadır da. Evliliklerin, birlikteliklerin yaşandığı dünyamızda kıskançlık da farklı bir duygu olarak kendini gösterir. Söz konusu kıskançlık kimi zaman haklı, kimi zaman haksız olarak kendini gösterebilir. Ancak kadınların pek çoğu erkeklerini etraflarında, çevrelerinde, evlerinin içinde isterler. Özellikle dışarıda gezen, tozan ve hayatına bakan erkekler kadınları mutlu edemezler. Ancak huylar da kolay kolay değişmediği için kadınlar bu konuda aktif bazı yöntemleri denemeye soyunurlar. Bu yöntemler arasında yüzyıllardır farklı tipleri uygulanan büyüler de bulunur ve bu konu ile ilgili olarak erkeği eve bağlama büyüsü ciddi anlamda etkili bir büyü olarak tanımlanır.
Aşk büyüsü, kardeşlik büyüsü, sevgi büyüsü, dostluk büyüsü, cinsellik büyüsü gibi farklı ve etkili standart büyülerden ziyade doğrudan amaca yönelik olarak hazırlanan söz konusu erkeği eve bağlama büyüsü, kadının medyum hocaya gitmesi ile başlar. Erkeğinden bir parça saç teli ya da özel bir eşya getiren kadınlar, medyumlara kaderlerini emanet ederler. Medyumlar da başarılı bir şekilde erkeği eve bağlama büyüsünü yaparlar ve o dakika itibariyle erkeğin davranışlarında değişimler gözlemlenir. Çünkü erkek kedini daha çok eve bağlı ve daha çok karısının yanında olacak şekilde hisseder. Medyumlar büyülerini dualar ile desteklerler ve ortaya harika sonuçlar çıkar.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

Tarih boyunca doğaüstü güçleri kullanarak yapılan pek çok uygulama görülmüştür. Bir şekilde yöntem bilen ve konusunda deneyimli olan insanlar farklı etkilere sahip olan bu yöntemleri sosyal hayata müdahale anlamında kullanmışlardır. Büyü ismi verilen bu uygulamalar günümüzde de sıklıkla yapılmaktadır. Üstelik büyüler amaçlarına göre tasarlanıp uygulandıkları için doğrudan hayatın içinde değerlenirler. Örneğin bir kişi için sevgi büyüsü yapıldığında bu kişi daha sevecen ve daha iyi hissedecektir. Ya da bir çift açısından aşk büyüsü yapıldığında, bu çiftin çok daha fazla birbirine bağlandığı görülebilir. İşte tüm bunlar düşünüldüğü zaman büyülerin etkileri anlaşılırken, büyü tipleri arasında sadece iyi niyetli değil kötü niyetli büyülerin de olduğu bilinmelidir. Söz gelimi sabun büyüsü, ölümü büyüsü gibi büyüler çok tehlikeli büyülerdir. Mum büyüsü de bu büyülerden biri olarak öne çıkar.
Mum büyüsü, adı üzerinde bir mum kullanılarak yapılır. Daha doğrusu büyünün sonlarına doğru mum yakılır ve belli bir süre yanana kadar büyüye devam edilir. Ancak elbette ki her medyum bu büyüyü farklı şekilde yapabilir. Kimi büyülerde mumun eriyip bitmesinden sonra etkilerin görüleceğinden bahsedilir. Hangi şart altında olursa olsun mum büyüsü sonrasında kişi kendinden geçecek ve acı çekmeye başlayacaktır. Bu noktada medyumlar da kendisine bu büyü için gelen kişilerin emin olup olmadıklarına ve ne niyetle bunu yaptırdıklarına iyi şekilde bakmalıdırlar.

İstanbulda Ayırma ve Uzak Tutma için Büyü Yapanlar

Hayatın her alanında insanların daha rahat ve daha mutlu yaşaması istenir. İşten güçten fırsat bulup da ailesine ve sevdiklerine zaman ayırmak isteyen insanlar kafalarında sorunlarını da taşıyıp ortamı negatif bir hava ile doldurmak istemezler. İşte tam da bundan dolayı herkesin kendini mutlu, huzurlu, güvende ve rahat hissetmesi şarttır. Yüzyıllardan bu yana uygulanan büyü türleri bu tarz amaçlar ile yapılmaktadır. Medyumlar insanları daha huzurlu ve daha mutlu kılmak için uğraşırlar. En nihayetinde pek çok insan söz konusu büyüler ile ayakta kalır ve kendi iç dünyalarında huzura ve mutluluğa erişirler. Kötü niyetli büyüler ne kadar çekimser ve istenmeden yaptırılıyor ise iyi niyetli büyüler de bir o kadar istenerek ve hevesle yaptırılır. İşte bu yönden rahatlık büyüsü de fazlası ile öne çıkar.
Dileyen herkesin fayda sağlayabileceği bir iyi niyet büyüsü olan rahatlık büyüsü, insanlara fiziki rahatlık da sunduğu gibi, aynı zamanda psikolojik olarak kafa rahatlığı da sunar. Özellikle de çekici ve güzel bir hayat yaşamak isteyenler için büyü türleri değerlendirildiğinde rahatlık büyüsünün daha çok ön planda yer aldığı görülür. Pek çok insanı mutlu eden büyüler arasında bulunan rahatlık büyüsü, mutluluk büyüsü ve huzur büyüsü ile benzer etkileri de gösterebilir. Sonuç olarak kişileri rahata erdiren ve iyi hissettiren bu büyü, işinin ehli medyumlarca yapılmalıdır.