Aylık arşivler: Ağustos 2016

Denenmiş Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkek veya kadının bağlılık konusunda sorunları olduğunda ortaya çıkan problemleri gidermek amacıyla hazırlanmaktadır. Sevdiğin birini kendine bağlayarak sadık olmasını sağlamak ayrılmamak aranızın hep iyi olması için yapılır. Etkili telkin ve tertipler sunularak kişiye empoze ediliyor. Çok güçlü çalışmalar arasında yer allır. Birde okuma ile yapılan dua yöntemleride bulunmaktadır. Birini kendine ölene kadar aşk ve muhabbetle bağlamak istersen;
Arabi ayin ilk … gecesi … saatte matlubun fotoğrafını önüne koyarak yeni bir kilitle;.. kez ayetel kürsi oku sonra bir kez;

“ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.”

Dedikten sonra; ufurup kilidi aç ve kimsenin görünmemesi yerde açık koy matlup talibe ebedi olarak yolun her an açık olarak tüm adem ve Havva nesli ucun bağlı kalır.

İstanbulda Ayırma Büyüsü Yapan Dürüst Medyum

Ayrılık duaları yanı sıra büyü yöntemleri de olan geniş konuları kapsayan yöntemler vardır. Bir kişiyi birinden ayırma için yapılan duadır. Örnek; istemediğin birini kendinden uzak bir yere yollamak ve onun zarar-zulmünden kurtulmak için 1378 kere:”KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE BEYNEK” duası okunduğu takdirde istenmeyen kişinin def edilmesine vesile olacaktır.İki kişiyi ayırmak, soğutmak ve birbirinden uzaklaştırmak için okunur. Merih ve Zuhal saatleri uygundur(Tefrik, buğuz, adavet saatlerinde) Her gün …..defa okunur. Sadece hak edene yapalım diyorum, haksız uygulamalar sahibine geri döner artık biliyoruz. Araf suresi 120.ci ayettir.

evlenmekicinbuyu

Eski Erkek Arkadaşımı Geri Getirme Büyüsü

Giden erkek veya kadının geri dönmesi amacıyl yapılan etkili uygulamalardır. Geri dönderme büyüsü olarak aranır. Çoğunlukla rahmani olarak hazırlanan etkili dualar faydalı olmaktadır. Bu yönde sıkıntısı olan bir kimse bu işlemi yaptırmak için arayış içersine girer. Böylece istediği hedefe ulaşmak için kişinin kendine bağlanması aşık olup hiç ayrılmaması gibi istekler talep edilebilir. İşlemi hazırlayan medyum hoca bu konuda uzmanlaşmış bir kimse olmalı ki yapıllan çalışmanın faydası görülebilsin. Sizi bırakan, terk eden yahut ayrılan kimselerin geri dönmeleri maksadıyla .. gece gecede … kere okunur. Bu yönde oldukça etkili uygulamalardır. Okunacak duası da şu şekildedir:
Bismillahirrahmanirrahim
Selamun kavlen min rabbin rahim Rabbena Atina fid dünya haseneten ve fil ahreti haseneten ve kına azabennar.

ayirmabuyusuduasi

Sevdiğimle Aramızı Düzeltme Büyüsü

Bazı karı-kocaların sevgililerin,nişanlıların aralarında sürekli tartışma kavga gibi olaylar yaşanır. Bu kişiler birbirlerini sevdikleri halde halk deyimiyle kedi-köpek gibi olurlar. Bu durum kişilerin yakınları tarafından üzüntüyle karşılanıp aralarında ki tartışmaların kavgaların nedeni olarak kişilerin beraber olmadan evvelki kişilerden biri tarafından büyü yaptırıldığı düşüncesi doğar. Durumlara üzülen yakınlardan biri aralarını tatlıya bağlamak ve bir daha tartışmamaları kavga etmemeleri için ; Bu muskayı yaptıran üçüncü şahısın dışında kimsenin bilmemesi gerekir. Muska kurumuş ince bir ağaç kabuğunun içine yapılması gerekmektedir. Kabuğun iç tarafına çizilen bir çember ortasına kadının ismi yazıldıktan sonra ismin son harfine eğen bir çizgi ile hat halınde çemberin dışına uzatılarak çizginin diğer ucunada erkeğin adı yazılır. Çemberin içinde kalan kadının adının çeveresine helozonik ve çemberin dışındaki erkeğin adının çevresine ise Şems suresi yazılır.99 kulhuvallah ve … elham okunup üfledikten sonra yazının üstüne bal mumu dökülerek yazılar tamamen kapatılır . 3 kez elhamdülillah mırıldanarak kabuk naylonlanıp temiz yeşil bir bezle sarılır ve …dikiş atılır. Dikiş atılrken … kez besmele çekmek gerekir. Sonrasında muska kişilerin sürekli geçtiği bi yerde bir taşın altına ya da toprağa gömülür. Kişilerin arası düzeltildikten sonra muska bulunduğu yerden alınarak kişilerin evinde yakılır.

gercekbaglamabuyusu

Nişanlımı Kendime Aşık Etme Büyüsü

İnsanoğlu sevdiği kişiden karşılık görememesi gibi durumlarda aşk bağlama yöntemleri arayışına girebilir. Tarhiten günümüze kadar gelen ve oldukça popüler bilinen etkili aşk bağlama büyüleri bulunmaktadır. Eski çağda da yapılan ve halen tercih edilen özel yöntemler arasındadır. Eş, sevgili veya nişanlıların partnerleri ile aralarında olan sorunları çözememesi gibi durumlarda bu teknikler devreye girmektedir. Destek alınarak yapıldığında daha etkin olan bu çalışmalarda genelde kişilerin doğum bilgileri, resimleri veya ona ait eşyaları kullanılmaktadır. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edip ömür boyu bağlamak için konuyla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için medyum ve hocanızdan bilgi alabilirsiniz..

esimeistedigimiyaptirmabuyusu

Şirin Görünmek için Yapılan Cazibe Büyüsü

Şirinlik ve çekicilik için cazibe büyüleri vardır. Bunlar Kendini beğendirmek hoşandırmak amaçlı hazırlanmaktadır. Farklı bir konu olarak: Dil bağlama büyüsü olarak bilinen aslında isteklerinizi razı getirmek aaçlı yapılan işlemler arasındaki bu çalışma bir takım ilmi bilgiler sayesinde yapılmaktadır. Kişi işlemi üzerinde taşımalı kullanması gerekmektedir. Yapılabilmesi için gerekli olanlar işlemi yapacak medyum hoca tarafından istenir. Çoğu zaman ağız bağlama büyüsü olarak halk dilinde geçen bu işlem gelin kaynana anlaşmazlılklarına çözüm olmuştur. Aralarında sorun olan sürekli problem çıkartan gelin veya kaynanaya karşı yapılabilir. Kötü söz edilmemesi isteklerinize razı gelmesi veya karşınızda olumsuz konuşulmaması içindir. Bu konuyla ilgili veya farklı konularla ilgili sorunlarınızı nitekim medyum ve hocalarca çözmeniz daha uygun olacaktır.
sevgibuyusuyaptirmakistiyorum

Evde Huzur Olması için Mutluluk Büyüsü

Sevdiğinle Kavuşmak yani bağlama yapmak herkesin kolaylıkla yapabileceği işler değil, aksine ustalık ve tecrübe gerektiren kişiye özel çalışmalardır. İnsanlar tarafından çok farklı ve bir o kadar da değişik talepler medyumlara gelebilir. Örneğin her türlü büyü için medyumlara danışılabilir. Çok sık danışılan büyüler arasında da Sevdiğini Kendine Bağlama Büyüsüdür. Kişiler arasında çıkan tatsız olaylar sonucunda doğan bazı olumsuzlukları giderip, bunların yerine muhabbet sevgi ve bağlılık olması hedef alınmaktadır. Karı koca arasını bulmak, evliliğin güçlenmesine çalışmak, eşlere yardımcı olmak islam dininde sevap sayıldığından bu tür büyüleri soluğu keskin, bilgisi derin, eli uğurlu gözü nurlu her medyum veya hoca yapar.