Eşimin Benden Soğuması için Büyü

Aciz kullar hayatta her zaman her istediklerini yapamazlar. Bunun için bir takım uygulamalara yönelirler. Söz konusu uygulamalar arasında elbette ki dini teamüller de yer alır. Özellikle de dua etmek hem isteklerin gerçekleştirilmesi için, hem de kişinin iç huzurunun sağlanması için çok önemlidir. Pek çok farklı dua tipi görülebilir. Bu dua çeşitleri arasında bazı dualar da sıklıkla tekrarlanır. Gerek kulların, gerek hocaların ettikleri bu dualardan biri de başarı duasıdır. Gerek iş için, gerek okul için, gerek farklı alanlarda çok daha başarılı ve özgüvenli olmak için başarı duası önem arz eder. Çünkü ancak bu şekilde bir takım istekler yüce Allah’a iletilebilir. Özellikle de Kuran merkeze alınarak yapılan eylemler ve yakarışlar bir şekilde geri dönecektir.
Çocuklarının başarılı birer öğrenci olmasını isteyen anneler, çalışan olarak büyük işlere imza atmak isteyen kişiler, sporcular, işçiler, memurlar ya da aklına başarılı olmak ile ilgili soru işaretleri gelen her bir kimse dualar eşliğinde Allah’a yalvarabilir. Özellikle de başarı duası bu bakımdan son derece ünlüdür. Çünkü çok uzun yıllar boyunca başarı duası edilmiş ve edilmektedir. Üstelik bu dua hem kişinin kendisi için, hem de sevdikleri ve başka kişiler için sarf edilebilir. Bu durum da başarıyı getirecektir. Temiz kalpli istekler ve sorgusuz bir iman ile dualar edilir ve beklentiler iletilir.

Bir önceki yazımız olan Eşimin Benden Soğuyup Ayrılması için Hamaylı Yaptırmak başlıklı makalemizde ayrılık büyüsü, ayrılık duası ve ayrılık için büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir