Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

Tarih boyunca doğaüstü güçleri kullanarak yapılan pek çok uygulama görülmüştür. Bir şekilde yöntem bilen ve konusunda deneyimli olan insanlar farklı etkilere sahip olan bu yöntemleri sosyal hayata müdahale anlamında kullanmışlardır. Büyü ismi verilen bu uygulamalar günümüzde de sıklıkla yapılmaktadır. Üstelik büyüler amaçlarına göre tasarlanıp uygulandıkları için doğrudan hayatın içinde değerlenirler. Örneğin bir kişi için sevgi büyüsü yapıldığında bu kişi daha sevecen ve daha iyi hissedecektir. Ya da bir çift açısından aşk büyüsü yapıldığında, bu çiftin çok daha fazla birbirine bağlandığı görülebilir. İşte tüm bunlar düşünüldüğü zaman büyülerin etkileri anlaşılırken, büyü tipleri arasında sadece iyi niyetli değil kötü niyetli büyülerin de olduğu bilinmelidir. Söz gelimi sabun büyüsü, ölümü büyüsü gibi büyüler çok tehlikeli büyülerdir. Mum büyüsü de bu büyülerden biri olarak öne çıkar.
Mum büyüsü, adı üzerinde bir mum kullanılarak yapılır. Daha doğrusu büyünün sonlarına doğru mum yakılır ve belli bir süre yanana kadar büyüye devam edilir. Ancak elbette ki her medyum bu büyüyü farklı şekilde yapabilir. Kimi büyülerde mumun eriyip bitmesinden sonra etkilerin görüleceğinden bahsedilir. Hangi şart altında olursa olsun mum büyüsü sonrasında kişi kendinden geçecek ve acı çekmeye başlayacaktır. Bu noktada medyumlar da kendisine bu büyü için gelen kişilerin emin olup olmadıklarına ve ne niyetle bunu yaptırdıklarına iyi şekilde bakmalıdırlar.

Bir önceki yazımız olan Dürüst ve Güvenilir Medyum Hoca Arıyorum başlıklı makalemizde dürüst hocalar, dürüst medyum ve dürüst medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir